METECON

Endüstriyel tip konnektörler alanında Türkiye'nin en kapsamlı web sitesi

 

 

 

 

 

 

METECON

ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLER

 

 

METECON

ENDÜSTRİYEL ÇÖZÜMLER

 

 

Endüstriyel uygulamalar için yüksek performanslı ürünler

Mete Enerji A.Ş. sanayinin değişik alanlarında kullanılan konnektörlerin ve elektromekanik ürünlerin imalatı için 2001 yılında İzmir Atatürk Organize Bölgesinde kurulmuştur. Elektrik sektöründe geçen 1980 yılından günümüze dayanan tecrübenin getirdiği birikim ve sanayide aranan en önemli kriterin kaliteli ürün ve hizmet olduğu bilincinden hareketle Mete Enerji kadrosu müşteri beklentilerini maksimum düzeyde karşılayabilen ürünleri başarıyla üretmektedir.

Çözümler

Otomasyon

Otomasyon, minimum insan müdahalesi ile ürün ve hizmet geliştirmek ve sunmak için teknolojilerin yaratılmasıdır.

Enerji Dağıtımı

Enerji, tüm endüstrilerin atan kalbidir; Hızla büyüyen endüstrilerde enerji talebi, üretici firmaları tesislerde enerji aktarımı ve enerji depolaması için sürdürülebilir ve güvenilir çözümler oluşturmaya yönlendirmektedir.

Taşımacılık – Ulaşım

METECON, demiryolu, denizcilik uygulamalarında veri ve güç iletimi için bağlantı teknolojisi sağlar.

Makine

Makine imalat sanayii, diğer imalat ve hizmet sektörlerine maliyet iyileştirme, iş gücü, zaman ve enerji tasarrufu sağlayan teknolojiler sağlamaktadır.

Robotik

Robotik, 21. yüzyılın en hızlı gelişen alanıdır, maliyetleri ve hataları en aza indirerek ve ürünü, hizmet verimliliğini en üst düzeye çıkararak tüm endüstrileri büyütebilir.

2021 Ürün Kataloğu

Misyonumuz

Paydaşların ilk tercihi olarak insanların yaşam kalitesine katkı yapmak.

Vizyonumuz

2025 yılında yurtiçi pazar lideri olarak sektöründe Avrupa’da en bilinen beş üreticide biri olmak.

Kalite Politikamız

Yönetimin tam desteği ve bütün çalışanlarının katılımı ile müşteri istek ve beklentilerine uygun sanayi tipi elektrik ürünler geliştirerek, üreterek, müşteri memnuniyetini sağlamak.